Nukuteater Talleke

Käsitöö

  Nukkude valmistamise töötuba.

  Kui sind huvitab käsitöö, kui sa ei karda väljakutseid, kui julged kasutada  nii niiti ja nõela kui haamrit, kui sul on huvi nukuteatri vastu just selle lavataguse poole pealt, tule nukuvalmistamise töötuppa. Jagame näpunäiteid ja ideid. Õpime valmistama klassikalist pulganukku, millega saaks juba laagri lõpuks valmivas etenduses mängida.

  Kristlik Nukuteater Talleke on tegutsenud juba 10 aastat. Asutati 2010a Tallinnas Eesti Lastemisjoni eestvedamisel. Meie repertuaaris on 7 etendust, mis kõik põhinevad Piiblilugudel. Nukunäitlejad on kõik vabatahtlikud, erinevate koguduste liikmed, kes on läbinud ka vastava koolituse. Oleme käinud esinemas ja läbi etenduste head sõnumit Jeesusest jaganud üle Eesti erinevates kogudustes, koolides ja lasteaedades.

  Töötoa juhendajad: Ene Rätsep, Piret Bibikov;  abiline: Aivar Rätsep

   

  Ene Rätsep: Nukuteater Talleke asutajaliige, nukumeister

  Hariduselt tehnik-arhitekt. Läbinud täiendkoolitused-müügitöö, esmaabi, lastehoid, eetika alal. Hetkel töötan Tallinna Balletikooli õpilaskodus vanemkasvatajana. Olen lõpetanud Oleviste piiblikooli ja osalenud Oleviste pühapäevakooli töös aktiivselt 5 aastat. Lastega saan kenasti hakkama, meeldib neile midagi õpetada.

   

   

  Piret Bibikov: Nukuteater Tallekeses algusest saadik, 10 aastat

  Olen klassiõpetaja vene koolis. Õpetan lapsi 1- 4 klassini. Koguduses olen teinud lastetööd päris mitmeid aastaid ja naistetööd. Meeldib käsitöö ja kunst, meeldib meisterdada.

   

   

  Aivar Rätsep: Nukuteater Talleke suur abiline, vajadusel näitleja, nukumeister, transporditööline

  Elukutselt ehitaja, lahtiste käte ja hea taibuga meistrimees. Lõpetanud Valguse Tee Vabakoguduse piiblikooli. Varemgi osalenud Oleviste lastelaagrite toimkondades-majanduse alal.